Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czysta micha - cz.7
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-03, 20:16   #3130
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Za dzieciaka ze 3 razy przeczytałam całą serię Pana Samochodzika
Ja też, ja też! To były czasy. Uwielbiałam te książki.

Kraszewskiego akurat nie czytałam. Po tę serię, o której piszesz, chętnie bym sięgnęła, nie wiedziałam, że jest cała seria, kojarzyłam tylko Życie w zamku. Trafia na moją listę

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Ja się powtarzam, ale widziałabym tam Evę Green To jest dla mnie kwintesencja Yen. Mroczna, niepokojąca kobiecość, tajemnica i piękna dojrzała kobieta, a nie podlotek.
Strasznie, strasznie żałuję, że nie dostała roli Yen Belcim Bilgin, a przewinęła się na castingach. Uciągnęłaby to i aktorsko, i wizualnie:


Chalotra to, że jest za młoda, to jedno, ale ona dla mnie nie ma osobowości na Yen i nie potrafi takiej osobowości wiarygodnie odegrać. Jest taka milutka, miękka, słodka, a ja bym ją chciała pewną siebie, na granicy arogancji, niepokojącą, świadomą siebie... Książkową. Albo grową.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Co do CD Projekt jeszcze, to dla mnie niesamowite wręcz jest, co się podziało z ich akcjami (siedzę w branży foreksowo-giełdowej, to czasem coś tam śledzę). Z drugiej strony przez tego wirusa branża związana z grami kwitnie. Mój ostatni problematyczny Romeo jest designerem gier i właściwie od kiedy epidemia się rozhulała mają zasuw okrutny
W fajnej branży pracuje. Myślałam kiedyś luźno o przebranżowieniu się w tym kierunku.

Justysia, brawo za spacery Storytel jest super. Teraz nie korzystam, ale kiedyś, jak chodziłam regularnie na siłkę, to uwielbiałam.

Moja Mała dzisiaj robiła pierwsze samodzielne spacery

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Higurashi, super te Twoje zakupy! Zwłaszcza notes. Tak rewelacyjnie klimatyczne
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski

Edytowane przez srebrnykot
Czas edycji: 2020-05-03 o 20:18
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora