Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czysta micha - cz.7
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-03, 20:32   #3134
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Sukienka jest mega[emoji7][emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dziękuję Jej się boję mocno, bo nigdy nic nie miałam w takim kroju.


Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Wolha, bardzo mi się podobają takie luźne looki ze spodniami tego typu sama się w tym nie widzę, ale Ciebie zdecydowanie i rozgrzeszam, bo rzeczy kupiłaś świetne i bardzo uniwersalne, będą na długo
Wrzucam swoje torby i notes do załącznika i też już nie szaleję zakupowo, co najmniej do czasu przeprowadzki.
Załącznik 7715058Załącznik 7715059Załącznik 7715060

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

U mnie to już chyba po kres czasu będzie rządziła czerń i biel w szafie.


Czy to jest Killstar? Przygarnęłabym notatnik, ładnie by mi pasował do świecy czachy z Killstara właśnie



Zacne zakupy i takie bardzo Twoje U mnie ostatnio poszło w elegancję co nie zmienia faktu, że pewne elementy alternatywne nadal lubię, a glany na zawsze pozostają najlepszymi butami świata






Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Wolha linki mi pokazują error,ale za rozmiar,który w tychze linkach zobaczyłam masz u mnie wielkie wow[emoji7] Aż odpalę laptopa aby te ciuchy zobaczyć [emoji4]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Rozmiary tam się chyba przypadkowe wyświetlają, bo dopiero na stronie wybierasz jaki. Generalnie koszulki mi wpadły XS, kiecka XS (bo nie chcę w niej jednak wyglądać jak w worku), a spodnie S i M. Tylko polskie firmy trochę mataczą z rozmiarówkami więc kiedy robisz zakupy to zazwyczaj trzeba schodzić o jeden rozmiar w porównaniu z sieciówkami.


Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
U mnie całe 3 dni deszczu. Dobrze dla przyrody,dla mnie wręcz przeciwnie [emoji28]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

No pewnie że tak[emoji48]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie jeden dzień, a dzisiaj się zbierało i na zbieraniu poprzestało, ale zapowiadają w najbliższych dniach znowu. Oby padało, nawet się poświęce z tą taksą do pracy.


Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
Ja cały weekend spędziłam na oglądaniu mieszkań i pisaniu wiadomości do właścicieli ale jestem też dumna bo dwa spacerki zaliczone i nie było wymówek bo kropi deszcz [emoji14]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Gratulacje, porządny spacer to tez trening.


Cytat:
Napisane przez srebrnykot Pokaż wiadomość
Ja też, ja też! To były czasy. Uwielbiałam te książki.

Kraszewskiego akurat nie czytałam. Po tę serię, o której piszesz, chętnie bym sięgnęła, nie wiedziałam, że jest cała seria, kojarzyłam tylko Życie w zamku. Trafia na moją listę


Strasznie, strasznie żałuję, że nie dostała roli Yen Belcim Bilgin, a przewinęła się na castingach. Uciągnęłaby to i aktorsko, i wizualnie:


Chalotra to, że jest za młoda, to jedno, ale ona dla mnie nie ma osobowości na Yen i nie potrafi takiej osobowości wiarygodnie odegrać. Jest taka milutka, miękka, słodka, a ja bym ją chciała pewną siebie, na granicy arogancji, niepokojącą, świadomą siebie... Książkową. Albo grową.


W fajnej branży pracuje. Myślałam kiedyś luźno o przebranżowieniu się w tym kierunku.

Justysia, brawo za spacery Storytel jest super. Teraz nie korzystam, ale kiedyś, jak chodziłam regularnie na siłkę, to uwielbiałam.

Moja Mała dzisiaj robiła pierwsze samodzielne spacery

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Higurashi, super te Twoje zakupy! Zwłaszcza notes. Tak rewelacyjnie klimatyczne

Pierwszy raz widzę te panią, ale też niezła, bo taki wiedźmi look ma


Ja zaczęłam od Życia w średniowiecznym mieście i chyba najbardziej mi się spodobało, Życie średniowiecznej kobiety było chyba kolejne najfajniejsze.


Lubię też polskie kryminały retro i nie retro Miłoszewski, Puzyńska, ostatnio okdryłam, że Kańtoch tez popełnia kryminały. Kocham Marqueza i wszelkie opowieści niesamowite: Lovecraft, Edgar Allan Poe, Wilde.
__________________
aktualizacje

Edytowane przez Wolha wRedna
Czas edycji: 2020-05-03 o 20:34
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora