Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czysta micha - cz.7
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-04, 06:10   #3141
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha - cz.7

Srebrnykot, ja tylko C++ właśnie trochę zaczęłam, jak się spotykałam z tym designerem nieszczęsnym, bo uznał wtedy, ze mnie nauczy. Coś tam mi ponoć nawet nieźle szło, ale sam język wydaje mi się nieco "ułomny".
Z gier nie przepadam za strzelankami na pewno (choć nowy Doom jest cudny pod kątem muzycznym i graficznym), bardziej stawiam na fabułę Skyrim mi się bardzo podobał. Miłością wielką darzę Undertale (i czekam aż wyjdzie Deltarune tego samego twórcy), wszystkie 3 części The Room (rozwiązywanie zagadek i otwieranie szkatułek, takie klimaty, z lekkim okultyzmem w tle ale super na myślenie). Ostatnio wciągnęło mnie mocno Life is Strange. Lubię też bardzo grać w grę multi SCP Secret Laboratory ale to głównie z powodu na fajną społeczność i moje zainteresowanie SCP (taka fikcyjna fundacja, lubię tego typu klimaty). No i podobało mi się Layers of Fear przez fabułę, to bardziej taka interaktywna opowieść niż gra nawet.

Poszłabym dziś na długi spacer, ale mam katar i średnio widzę spacerować z maseczką z katarem jak żyć

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora