Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży, część 17.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-09, 20:04   #1040
aga019
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 708
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Maks ostatni czas też do północy u siebie, od północy u nas bo miota się po całym łóżeczku, a u nas śpi spokojnie. A ja nie potrafię spać jak on tak rzuca tą główką [emoji17] co któraś noc się zdarzy, że po karmieniu odkładam go do łóżeczka i do rana śpi u siebie, ale to raczej rzadkość na razie [emoji22] już sama nie wiem czy to zęby czy regres.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba musimy to po prostu przerywać [emoji53]
Cytat:
Napisane przez lopatkax Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Matko, ale długo mnie nie było na forum wizazu

Widzę, że większość z Was już się ze sobą zna - mam nadzieję, że mi pomożecie.

Ogólnie mam pewną zagwostkę/męcze się z pewną rzeczą.

W tym roku mam wyjść za mąż (mam nadzieję). Sprawa nie jest łatwa, bo mieszkamy za granicą .... Ogólnie zaraz po ślubie planowaliśmy założyć rodzinę.

Ale w obecnej sytuacji, nie wiem co robić, czy czekać czy nie.... Mam 29 lat (rocznikowo 30 [emoji14] )

W obecnej sytuacji, nie wiem co mamy robić, nie za bardzo mam z kim pogadać, bo nie znam osoby, która by planowała ciąże (większość znajomych albo wpadło, albo nie planują w ogóle mieć dzieci).

Samo planowanie ciąży wydaje mi się stresujące, własnie ze względu na wybór, który mamy. Wiem, że to brzmi dziwnie, ale .... nie wiem z jakiegoś powodu mnie to bardzo stresuje.
Też tak miałyście?

Szczególnie w obecnej sytuacji. Sama nie wiem, czy mamy odłożyć staranie, czy nie. Czy mam się wprowadzić do PL (planujemy prędzej czy później, ale w obecnej sytuacji może być różnie z pracą, szczególnie u mnie, nie sądze, żebym miała umowę o pracę, jak mam tutaj), czy planować? Z jednej strony w kraju w którym jesteśmy jest lepsza opieka medyczna, z drugiej oprócz narzeczonego - nie mam tutaj nikogo...
Któraś miała podobne zagwostki/zmartwienia?
Ciężka sytuacja, nie wiem co doradzić, mieszkam w rodzinnym mieście i kompletnie nie umiem się postawić w takiej sytuacji. Musicie dobrze to przemyśleć, chociaż czasem los sam decyduje [emoji6]
Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość


Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Aga już fotelik na rower? Z tego co mi fizjo mówił to fotelik na rower najprędzej ok 18 miesięcy a najlepiej po ukończeniu 2 r. Z. Ważne żeby dziecko umiało dobrze chodzi i samo podskakiwac..

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
Wszyscy dokoła z maluszkami jeżdżą. Mój kuzyn z 9mc jeździ i mały to uwielbia. Zaskoczyłaś mnie, muszę poczytać o tym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując