Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-10, 23:04   #2875
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
O kurcze, chyba mnie coś ominęło, bo nie wiem o czym mówicie Macie takie wnioski tylko po tym ostatnim odcinku, czy po jakichś dodatkowych materiałach z innych źródeł? Ja nie zauważyłam, żeby Adam był prostacki czy jakiś bardzo zły dla Asi? Są różni, to na pewno, ale co on zrobił prostackiego?
Mam takie wnioski jako całokształt jego zachowania, po prostu nie eksponują jego picia i imprezowania jak u Krzysia, ale facet sikał w krzakach (i nie uważam tego osobiście za naganne, ale musiał być nawalony, skoro Asia to tak wyciągnęła), był skacowany na spotkaniu z nią itd., a wtedy, jak była afera, że Asia wyjeżdżała, ewidentnie szykował się na jakąś imprezę czy coś w tym stylu. Oczywiście nie stwierdzam, że ma problem na 100%, ale przyszły odcinek, którego nie chcę tutaj spoilerować, bo od tego jest wątek, również na to wskazuje, że facet przesadza z piciem. A skoro się nie potrafi nawet opanować w trakcie programu, to jest to trochę żenujące, że go ktoś dopuścił do tego eksperymentu, nawet bardziej niż Asię, która może ma jakieś sprawy rodzinne, ale - przynajmniej według mnie - wariatką nie jest.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2020-05-10 o 23:07
sublips jest offline Zgłoś do moderatora