Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży, część 17.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-11, 08:23   #1050
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez aidil1982 Pokaż wiadomość
Witam się [emoji4]
Ale był piękny weekend [emoji274][emoji274][emoji274]
Gryzia leci ta twoją ciąża z prędkością światła [emoji8]
Ja nosiłam młodą w chuście kółkowej ale zrobiło mi się ciężko [emoji849] teraz mam nosidło ergonomiczne z kinderkrafta kupione na promocji ale jeszcze nie używane [emoji846]
Dziewczyny, myślicie że już teraz bobas może byc na dworzu bez czapki [emoji848] młoda nie znosi czapek i wszystkie ściąga [emoji85]

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Moja Czapkę sporadycznie nosi jak jest chłodniej ale ogólnie to od początku marca już bez [emoji6] ileż ja to się na słuchałam gdzie czapeczka [emoji28][emoji85]no ale ja to preferuje zimny chów [emoji28]
U nas dziś 26stopni więc jedynie albo czapka z daszkiem albo chustka żeby słońce w główkę nie świeciło [emoji6]
Cytat:
Napisane przez olena90 Pokaż wiadomość
Ogólnie w miarę. Zostało mi jeszcze jakieś 8-9tc bo prawdopodobnie będę mieć wywoływany poród przez tą cukrzycę. Byłoby ok gdyby nie ta insulina..

Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka
Ooo to 2 miesiace zleca nawet nie wiadomo kiedy [emoji85]
A insuliny współczuję [emoji51]
Cytat:
Napisane przez aga019 Pokaż wiadomość
Chyba musimy to po prostu przerywać [emoji53]Ciężka sytuacja, nie wiem co doradzić, mieszkam w rodzinnym mieście i kompletnie nie umiem się postawić w takiej sytuacji. Musicie dobrze to przemyśleć, chociaż czasem los sam decyduje [emoji6]Wszyscy dokoła z maluszkami jeżdżą. Mój kuzyn z 9mc jeździ i mały to uwielbia. Zaskoczyłaś mnie, muszę poczytać o tym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie na wątku też już dziewczyny foteliki wybierają i za moment chcą wozić ale właśnie niby lepiej jeszcze poczekać. My dopiero za rok kupimy.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując