Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - problem z rodzicami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-13, 20:15   #1
elizabeth_04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1

problem z rodzicami


Witam wszystkich
Już od bardzo dawna męczy mnie jeden problem, jak już możecie się domyślać po tytule chodzi o rodziców.
Mój problem polega na tym, że rodzice bardzo nie akceptują mnie i mojego stylu. Chodzi o to, że oni ciągle mi czegoś zabraniają, dlatego że jest to niekobiece np. trenowania sztuk walki czy interesowania się militariami i historią. Jestem dziewczyną, która ma dość luźny styl i nie lubi sukienek i spódniczek, co oczywiście przeszkadza rodzicom i jest przedmiotem wielu kłótni. Rodzice często się ze mnie śmieją nazywając mnie babochłopem itd. Nie czuję się z tym najlepiej i często mam taką refleksję, że jestem złą córką, że nie jestem taka jakby chcieli itd. chodź z drugiej strony przecież nie robię niczego złego i mam prawo ubierać się jak chcę, lubić to co chcę itd. Nie zrozumcie mnie źle. Jeśli chodzi o mój ubiór to nie mogę powiedzieć, że ubieram się niechlujnie. Ja dbam o siebie, zmieniam ubrania, dbam o higienę, więc nie do końca rozumie ich problem. Doszło do tego, że moje rodzeństwo też się ze mnie śmieje ( mają 11 i 9 lat, ja mam 15). Mam nadzieję, że może mi coś poradzicie, bo już serio nie wiem co robić.
Dziękuję za przeczytanie.
elizabeth_04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując