Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Samotne kobiety z dziećmi, jak poznać na portalach, unikać, skąd taka ilość?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-15, 21:30   #1
Misiak_Pysiaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 4

Samotne kobiety z dziećmi, jak poznać na portalach, unikać, skąd taka ilość?


Witam,
wiem że temat dość dziwny, ale ostatnio mnie coś takiego naszło, będąc na różnych portalach randkowych, apkach itd, poznaje kobietę, super się rozmawia i czar pryska - okazuje się że ma dziecko lub dzieci.
Wiem że dla kogoś to może dziwne ale ja tego nie akceptuje, tym bardziej że mając np dwójkę, wątpie by zechciała mieć trzecie i w najgorszym okresie dorastania dzieci wkraczam ja - jako kto?
Poza tym nieco inny jest stosunek do pociech własnych biologicznych a inny do "obcych", jeszcze kwestia startu od zera..a wchodzenie w czyjeś zaplanowane życie.

I zastanawiam się dlaczego takie kobiety nie szukają panów, którzy odeszli od swoich żon, kobiet z dziećmi?
Sporo się takich kobiet namnożyło, wiem to głupie ale chce mieć czyste konto i szukam też takich kobiet i teraz jak sprytnie omijać takie kobiety?
Wiem że np na tinderze można wpisać jakieś hasła, ale chodzi tutaj też o życie codzienne, czy prawdą jest że im starsza kobieta np po 30tce tym duże prawdopodobieństwo że wysiadując na portalach jest już po nieudanym związku i mogą być dzieci?
Chodzi mi o to czy w moim wieku lekko po 30tce jest więcej kobiet normalnych wolnych bez bagażu czy wręcz przeciwnie?
Czy raczej powinienem szukać wśród świeżych absolwentek szkół wyższych, no bo wiadomo najpierw szkoła potem rodzina
Czy jest tu jakiś facet który podziela moje zdanie na ten temat, że też nie chce w coś takiego się wplątać?
A jak Panie tutaj postrzegają taką sytuację, że poznajecie faceta a on jest po rozwodzie i ma 2 dzieci z jakaś panią? albo nawet po nieudanym związku partnerskim.
Misiak_Pysiaczek jest offline Zgłoś do moderatora