Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-19, 08:09   #3441
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Ale my nigdy nie mówiłyśmy publicznie za co kto dostał karę. To sprawa między userem a modem, który punkty nałożył w takim znaczeniu, że mod nie powinien nikogo upokarzać wskazujac publicznie za co dana osoba dostała karę. Przynajmniej ja sobie nie wyobrażam, żebym mogła tak wobec kogoś postąpić.
Nie Mija. To nie jest sprawa między userem a modem, skoro post z punktami widać na forum, a każda osoba może zobaczyć kto punkty przyznał. Te posty nie są usuwane.
Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dowiedziałyście się o JEDNYM usuniętym wątku. Innych nie było. Tymczasem jednotkowy przypadek rozdmuchałyście do granic absurdu, bo ktoś Wam chyba wmówił, że wątki są usuwane nagminnie a to nieprawda. Czy może komuś jeszcze usunięto wątek, jeśli ten nie był trollowy/ reklamowy? Po co miałyśmy Was informować i wzbudzać niepokój JEDNYM usuniętym wątkiem, na którego usunięcie ani modki, ani admin, ani żaden user nie ma żadnego wpływu? Co by to dało i co zmieniło?
Wiemy o jednym przypadku, a to o jeden za dużo. I to wzbudza podejrzenia, czy do takich przypadków dochodzić dalej nie będzie. Więc tylko mogę się uśmiechnąć na pytanie Trzepotki po co robić screeny z publicznego forum. Po to właśnie.[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;87861120]Piszesz o wywlekaniu, to czemu osoby mogą bezkarnie wywlekać fakty z innych wątków?[/QUOTE]Ano właśnie, ano właśnie. Nic, będę takie sprawy sumiennie zgłaszała i obserwowała reakcje moderacji.[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;87861120]Persephone również zadała pytanie, na które nie dostała odpowiedzi. Udawanie, że się czegoś nie widzi nie jest dobrym sposobem.[/QUOTE]Może Perse nie było słychać, to i ja powtórzę jej pytanie: "kiedy zaczniecie banować trolle"?
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora