Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-22, 09:27   #4041
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Sublips, to jest odwieczny problem regulaminu wizażu - mowa nienawiści, seksizm, homofobia, ksenofobia, rasizm i tym podobne nie są tu punktowane. Każda osoba może sobie pisać tu bezkarnie co ślina na język przyniesie.
Szczerze mówiąc zastanawia mnie dlaczego wciąż się tutaj udzielasz, a na nowym forum youtuberki + pl nie jesteś w ogóle aktywna. Jeśli chcesz przekuwać bunt w działanie to przecież trzeba działać i szukać miejsc, w których da się dyskutować. Tworzyć nową rzeczywistość. Tymczasem to wygląda trochę tak, że dużo osób po prostu lubi te przepychanki i kłótnie. I tyle. Mnie dziwi to, że wartość dyskusji zaczęła iść w taką stronę. Że to nie jest wymiana poglądów czy dzielenie się myślami, doświadczeniami, ciekawostkami, a "ja mam rację, a ty jesteś głupi". Trzeba głośno krzyczeć, być trollem, siać kontrowersje, bo to jest sposób zaistnienia na wizażu. Trochę jak te wszystkie durne nagłówki w sieci. Wielkie halo, a w środku nie musi być dużo treści. Żeby tylko trochę więcej emocji i sensacji.
Od razu dodam, że nie piszę tu o wszystkich użytkownikach wizażu. Ale wyczuwam taką atmosferę i takie zasady bycia. I mi się to nie podoba. [emoji317]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora