Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? - część XIX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-24, 07:50   #2369
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Co robicie na obiad? - część XIX.

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
U mnie dzis kaczuszka z konfitura wisniowa i gratine z kalafiora i makaronu.

Niestety ,zeby wstawic tu jakies foto musze tak zniszczyc jakosc zdjecia ,ze wyglada jak zrobione kalkulatorem[emoji28]Załącznik 7717096

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pycha!!! A jak robisz ten gratin z kalafiora i makaronu???

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Dziękuję
Też dawniej robiłam, jak już nigdzie nie wychodziliśmy, przez ten czosnek. A teraz praca zdalna, na zewnątrz maseczka i odstęp i można jeść. Ale dziś chyba przesadziłam z ilością czosnku, aż mam sucho w ustach


Dawno kaczki nie jadłam, zastanawiam się, jak wiśnie tu smakują?
Oj tez tak czasami mam

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Kupne pyzy . W soboty raczej nie gotuje obiadów. Na deser sernik piernikowy , jednak spod sama robiłam , bo nie było nigdzie ciasteczek Załącznik 7717203

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cały czas mi chodzi po głowie .

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
ja dziś ciasto rabarbarowe z orzechami to na deser, a na obiad czeskie knedelki z pieczarkami Jak na pierwszy raz to uważam,że dobrze wyszły
Ale pyszności! I ciasto jak zwykle palce lizać . Ty to masz pomysły na ciasta!!!

Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość
Wspaniała kaczka i wspaniała pod nią serwetka


Haha, z tego powodu ja czasami pozwalam sobie w pracy na rybkę w puszce albo śledzie do śniadania. Klientów nie ma, szef taki sam fan ryb jak nie lepszy to korzystam


Mniam


Muszę w końcu zrobić takiego kuraka


Wygląda obłędnie!


Super, pożarłabym wszystko

U nas dziś ponury, leniwy dzień. Na śniadanio-obiad były resztki zamawianej pizzy, a teraz na obiado-kolację zrobiłam szaszłyki z kurczaka, ananasa świeżego i papryki i sałatkę z serem burrata. Na żywo wyglądają o wiele lepiej, ale pogoda dziś posępna. Otwieram chardonnay, a potem wracam pod kołdrę do książki
Nigdy nie pomyslałam zeby dać ananasa do szaszłyków. Bardzo dobry pomysł! Zapisuje na przyszły weekend .
A sałatka pieknie wyglada. Co do niej dałaś? Burate widziałam u nas w tesko ale nie wiem z czym i jak ja podać zeby posmakować

Cytat:
Napisane przez LegoJedi Pokaż wiadomość
Ale smakołyki robicie mniam mniam
U mnie tylko paski karkówki z pieczarkami, do tego kopytka odsmażane i puree groszkowe z czosnkiem i sałatka
Pysznize! I piękna kolorowa salateczka. Wy naprawde z Fisia to sie dobraliscie. Oboje sie pojawiacie w tym samym czasie .

U mnie wczoraj tabbouleh zrobiłam z tego co miałam w lodowce czyli kolendra, ogórek, zielona cebulka, szalotka i małe pomidorki suszone w zalewie. Do tego była grillowana jagnięcina (jakas gotowa mielona na patyku) i halloumi w sosie chilli. I sos czosnkowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg D2E03B64-BE46-44A1-9885-D62B98D80714.jpg (121,3 KB, 38 załadowań)
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora