Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy majowe 2019 cz. 11
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-24, 20:35   #97
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Pragnę posiadać fotelik w którym moja nie będzie wyć! Muszę się wybrać z nią na rozeznanie, mimo że ma ciągle jeszcze kilka cm zapasu w łupinie.

Ada raczej też nie usiedzi dłużej nad jedną czynnością. Ostatnio opanowała nakładanie okręgów na patyk. Klaszcze sobie po każdym jednym no ale ułoży, wywali, ułoży, wywali i leci dalej, więc to może 2 minuty skupienia.

My powróciliśmy do domu, chyba na dłużej. Siedziałam w tym lesie dla dzieci, by mogły na świeżym powietrzu przebywać. I niby tam trampolina, huśtawki, zjeżdżalnia itp., no jest co robić, ale chyba już im się znudziło. Syn mi zdziczał, jeszcze w piątek nie chciał się spotkać z nikim z bloku, ale podstępem zaaranżowaliśmy spotkanie i jak poszedł się szlajać, tak go 7 godzin nie było, wpadł tylko na obiad. Wrócił z wypiekami od słońca, wymęczony, z czarnymi i obdartymi kolanami, ale szczęśliwy. Dziś też od 10 do 20 go nie było, raz wpadł uzupełnić bidon, raz na obiad. Córka też dziś na nielegalu pod blokiem była na placu zabaw a my z Adrianną urzędowałyśmy w naszym mini ogródku. Póki się nie nauczy słuchać mamusi na spacerze to musi jej to wystarczyć

Tż pojechał na ryby, szczupaka mi tu ma przywieźć. Mam nadzieję że obrobi sam te zwłoki, bo ja nie mam zamiaru się z tym bawić.
Ooo to nieźle ci młody wyrwał [emoji16]
U nas już też coraz więcej ludzi się reaktywuje towarzysko z dziećmi...dziś napisały do mnie 3 mamy czy w tygodniu się możemy zobaczyć żeby się dzieciaki pobawiły [emoji14] mi w to graj dziś znów byliśmy na działce, tym razem wzięłam strój kąpielowy i wskoczyłam z młodym do basenu, nawet mnie słońce złapało w ten weekend...mojego starszaka też, on się opala od razu na brązowo, jak ja mu tego zazdroszczę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując