Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy majowe 2019 cz. 11
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-26, 14:18   #157
maryska65
Raczkowanie
 
Avatar maryska65
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 135
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Może tak z czysto zdrowotnego podejścia nie potrzebuje Wiesz, ja też teotetycznie nie potrzebuję kawy, a nie wyobrażam sobie bez niej poranka [emoji23] Znam 3-4 latki co dalej sobie lubią wypić szklankę mleka przed snem, ale mamy im zamieniły na krowie lub roślinne. Grunt żeby dziecko w nocy nie miało nawyku budzenia się na picie mleka/wody itp.Oj tak, boję się nieprzespanych nocy, bo organizm nieprzyzwyczajony [emoji23]
Widzisz, chłopak jak chce to potrafi się zachować Musiał wyczuć, że z Tobą sobie może pozwolić a z babcią lepiej nie zadzierać. Takie roczniaki to już kumate są. Moja też jest grzeczniejsza ze mną niż ze starym. Jego gryzie, mnie próbowała kilka razy ale odsuwałam ją od razu i dała sobie spokój.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko widzisz, on w nocy do nikogo nie pójdzie, a jak mu cycka nie dam to krzyczy i nie idzie spać, ja nie wiem jak te nocne żarcie ograniczyc.
Może gdybym była wyspana to miałabym siłę z tym walczyć, a tak wyciągam cyca, żeby tylko mieć spokój, a on je non stop albo co chwilę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
W sensie że karmią cycem?? Omg no ja dziś od rana próbuje wydluzyc przerwy między kamieniami Ale 2 godz mija i jest płacz i lament...

Dziewczyny czy zauwazylyscie że orzu zębach dziecko sciągalo jedzenie z języka? W ogóle to Majka mało mi je ostatnio A jak już otworzy buzię i coś wpadnie to wyciąga rękami 🤷[emoji879]♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój tak robi jak go karmie. Od pewnego czasu albo je sam albo go karmie i wyciąga, rzuca za stolik [emoji85] I płynne rzeczy to muszę się nakombinować, żeby zjadł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maryska65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując