Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem, część XLI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-26, 14:46   #419
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez ZIMNAZOSIA Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Czytam wasze posty i tak wam zazdroszczę jak piszecie, że pomału wszystko sobie układacie.
Ja co prawda rozstanie mam już dawno za sobą - mniej więcej 2 lata ale po rozstaniu cały czas utrzymywałam kontakt z byłym, dużo pisaliśmy i całkiem sporo się spotykaliśmy (jako znajomi - tak mi się wydawało) ale ja wciąż coś do niego czułam.

Jakiś czas temu znalazł sobie dziewczynę a ja poszłam w odstawkę.
Tęsknię bardzo. Dołuję się myślą, że on ma bliską osobę i jest szczęśliwy a ja zostałam całkiem sama. Kiedy to minie...
No to niestety ale wcale nie masz za sobą 2 lat od rozstania ciągnęłaś kontakt z nim, robiłaś sobie nadzieję, czułaś coś do niego - dlatego jesteś w takim momencie, a nie innym... Nic się samo nie zrobi, czas pomaga, ale jeśli nie ma się kontaktu z eksem. Inaczej tylko się przedłuża proces przechodzenia przez rozstanie.
2 lata to strasznie dużo czasu. Nic dziwnego, że tęsknisz, skoro tyle żyłaś nadziejami (może podświadomymi)... To tak raz dwa nie minie, ale musisz zacząć robić coś dla siebie. Ile masz lat? Uczysz się, pracujesz? Mieszkasz sama czy z kimś?
Z eksem kontakt definitywnie zakończ. Zadbaj o siebie. Teraz po epidemii wszyscy spragnieni spotkań - pielęgnuj inne relacje.
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując