Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy majowe 2019 cz. 11
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-26, 18:08   #165
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Już mi się nawet nie chce tego pisać, ale na koniec (tak, opuszczam forum, możecie otwierać szampana) kilka słów ode mnie. Nie wiem skąd tu taka udawana(?) poprawność sztuczna wzajemna adoracja i spijanie sobie z dziubków.
Ale spokojnie, laski, skoro już tu zaglądać nie będę to będzie tu miło, do porzygu. AgataAgata Ciebie dziewczyny poklepały po plecach i się odpaliłaś. To zabawne jak komentujesz "wyśmiewając" gdy ktoś mi "dowali". Niejednokrotnie było tak na fb i tu również. Serio, zabawne. Takie szczeniackie zachowanie, no ale co zrobić.


Ogólnie wszystko super, pięknie, forum jest po to by pytać etc. etc. Tylko coś coraz mniej osób Agacie odpowiada. O to co pyta tu, pyta inne osoby na priv, albo wałkuje te same pytania na różnych grupach, w ktorych też jestem. Pominę już tematykę samych pytań i wyszukiwania problemów, bo to dobitnie i niezwykle trafnie opisała Agadzie (i nie tylko ona, ale reszta pisała na priv więc uszanuje to, że nie chciały dzielić się opinią na temat co poniektórych publicznie). Tylko, że z fb Agata Agata skasowała post, w którym dowiedziała się co nieco o sobie i szukaniu problemów zdrowotnych u dziecka, bo Agadzie miała odwagę napisac, że to nie do końca normalne, by co chwile szukać u dziecka chorób i z tym sie zgadzam. Tu postu skasować się nie dało więc olaboga, matko bosko jakie wy złe i niedobre kobiety, bo ja przecież o Marcelka się martwię, a wy niedobre nie chcecie mi odp. No litości kobieto!

Tak wieeeeem, ma do tego prawo. Tak samo jak ja mam prawo wyrazić swoje zdanie.
Zresztą nie tylko ja zauważyłam, że coś jest nie tak. Ale przecież forum jest od tego by pytać, prawda (?).

Nie wiem skąd wzięło się przekonanie, że jestem idealna etc. etc. Serio, AgataAgata. Może to Twoje wyobrażenie o mnie. No ale, muszę Cię uświadomic - do ideału mi DALEKO i nawet do niego nie dążę.

A co do spuszczenia z tonu, serio jesteście takie poprawne i broń boże nie powiem, bo nie wypada, bo to forum i olaboga? Serio? No nie sądzę XD.

Kurtyna.

Bawcie się dobrze.



Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
No więc Twoja wypowiedź uświadamia człowiekowi, że to TYLKO forum i TYLKO obcy ludzie z którymi rozmawia się na przeróżne tematy. Różni ludzie i różne charaktery/zachowania. Więc następnym razem się tak nie spinaj i spuść z tonu i wszystko będzie ok. Poza tym to moja sprawa czy pytam raz czy 20 o to samo. Macierzyństwo zaskakuje mnie nie raz. Chciałabym być idealną matką, mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, by udawało mi się wszystko co związane z Marcelem. Nie mam kogo zapytać, są tu doświadczone osoby więc pytam, piszę o swoich zmartwieniach itd. Ciebie to powinno za przeproszeniem guzik obchodzić czy ja jestem nadwrażliwa, panikuję o byle pierdołę itd. Mnie to nie obchodzi jakie wy tu jesteście. Nie oceniam żadnej z Was. Czy jesteście nadwrażliwe czy nie itd. Każdy ma swoje wady. Nie oczekuję tutaj słodzenia tylko NORMALNEJ, kulturalnej rozmowy. To jaka jestem to wszystko i tak nic przy twoim chamstwie i przy twoich prostackich odzywkach. Mam prawo do pytań, do poczucia zagubienia w pewnych kwestiach. Nie każdy rodzi się alfą i omegą. Mam wrażenie, że Twoja wiedza to tylko czytanie jakichś "mądrych" porad w internecie. Ja wolę porozmawiać, zapytać. Jak kogoś irytuje ilość pytań lub to, że napisałam priv to trzeba było napisać "nie mam czasu, nie odpowiada mi to, że piszesz do mnie prywatnie"

Rozczarowała mnie strasznie Twoja osoba.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując