Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-28, 10:18   #4864
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Mwliandra, może więcej wody włącz w ciągu dnia do diety? Mi bardzo pomogła.
I powiem szczerze, że mi żadne naturalne masła nie robiły wow [emoji102] lubię olejek z Ziaji do kąpieli dla AZS a potem balsam typu Eveline kokos albo masło Anida. Groszowe sprawy a 100 razy lepiej działają niż jakieś masła she czy Lale.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wody piję bardzo dużo, nie wiem skąd taka sucha skóra. Chyba faktycznie muszę zmienić te naturalne balsamy.



Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Tak, to ten.
Zdaje sobie sprawę, że na wszystkich może nie działać, ale ja wypróbowałam markę Rosska, ziaje, Acerin, Eveline, Scholl i co tam jeszcze i ciągle to samo. Teraz już chyba miesiąc nie tarkowalam stop a są mięciutkie i gładkie. No i łokcie w końcu nie są siwo-szare.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja też go polecam, działa i u mnie i u koleżanek


Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
Ale już kiedyś tłumaczyłam, że na co dzień nie mam z nimi kontaktu, nie widzą potrzeby, to ja też nie... W ogóle dziwnie potraktowała z tym zaproszeniem, bo wychodzi na to, że o hotel mam sama zadbać a poza tym teraz każdy grosz się liczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja na takie wesele gdzie sama bym za hotel miała płacić też bym nie pojechała. Jak kogoś nie stać na porządne ugoszczenie ludzi, to niech lepiej wcale nie robi albo zaprosi mniej osób.


Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Teraz to już w ogóle często na weselach widać np faceta w koszuli takiej np w kratę i dżinsach [emoji41] więc nie trzeba mieć garnituru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zależy w jakim klimacie jest wesele. Można się luźniej ubrać, ale wg mnie jeansy i koszula w kratkę to nie bardzo.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując