Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwcówki 2019 cz.5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-29, 13:35   #1563
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Widzę że wątek nieco zwolnił


Jak tam po roczkach? Robiłyście lub robicie/planujecie imprezy w ogóle robić?
My zaprosiliśmy rodziców na spacer, z chrzestnymi miało być tak samo, ale z powodu deszczu musieliśmy zaprosić ich do domu




Co do masek- ja grzecznie noszę, z tym że ja się boję zarażenia, wiec mimo że już mam masakrycznie spłycony oddech i się podduszam to noszę...


Dzisiaj była pierwsza w pełni przespana noc bez ani jednej pobudki Mam nadzieję że tak zostanie i zdążę się wyspać przed drugim porodem
A jest czego gratulowac?


My mamy roczek w pn. Wczoraj B zaczął sam chodzić. Narazie nieśmiało.
Noce przesypia całe. Bez zmian.

Roczek robimy tak jak planowałam w domu dla 19 osób. Ale za 3 tygodnie razem z urodzinami małej.

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia695 Pokaż wiadomość
U nas roczek dopiero za miesiąc, dzisiaj dokładnie 11 m-cy kończy [emoji16] nie planuje imprezy tylko dziadki i chrzestni, i obym jak najmniej musiała szykować [emoji14] spotykamy się już z ludźmi raczej normalnie, w sensie tymi najbliższymi. Maski na spacerach w sumie w ogóle nie nosiłam tylko jak ktoś się zbliżał, ale mam wrażenie że i tak zrobił mi się od tego katar. Tylko sklepy i przychodnie jak coś. Ale i tam już sporo odpuściłam, wszędzie zabieram młodą bo ileż można. Szczerze nie słyszałam wśród żadnych znajomych albo rodziny żeby ktoś był chory.

Aktualnie mamy 6 zębów [emoji16] dzisiaj było pneumo więc pewnie jakaś gorączka się pojawi :/

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Kciuki! My byłyśmy w szpitalu po 13nasto walentnej płatnej.
B jeszcze nie ma. Specjalnie czekałam do roku żeby dotal 1 dawkę mniej.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując