Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Byłem szkolnym prześladowcą
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-29, 21:39   #260
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Byłem szkolnym prześladowcą

Cytat:
Napisane przez dekko27 Pokaż wiadomość
Tak jej rodzice zawiedli ale wine tez można obarczyć jego rodzicow, ze wychowali małego socjopatę, zamiast osobę, która wie ze ludziom okazuje się szacunek
Ta dziewczyna nie miała rażących wad jak niemycie czy kablowanie po prostu nie angazowala się w zycie towarzyskie: miała do tego prawo mało się odzywac i nie angazowac
Przemoc jest przemocą...zawsze można powiedzieć, ze ktoś się dawal bic, ponizac, wyśmiewać....na początku może dawal, potem ten cykl jest ciężko przerwac, a dziewczyna mogla się tak wstydzić ze nie chciała nawet powiedzieć rodzicom, być może sami ją np. ponizali i nie miała oparcia
Owszem autor jest winny najbardziej bo czynil zlo, rodzice powinni zareagować ale być może byli zapracowani a dziecko dobrze kamuflowało problemy..tak naprawdę każdy jest winny co to widział a nie przerwal, ale ktoś kto się nasmiewal , dokuczal to nie jakies przepychanki tylko "uwzieli się "na jedna osobę i ja wykluczali.
Nie widze powodu dla usprawiedliwienia autora; wiek wiekiem ok. Rozumiem, ze ktoś bal się ja obronić, sprzeciwić presja rowiesnicza ale nie rozumiem i nie zrozumiem ponizania i nigdy tego nie usprawiedliwie.
Autor tez mogl mieć rodzicow co się im nie interesowali, problemy, burze hormonow ale co to zmienia? każdy przestepca ma swoja historie, często jakies problemy i nieszczęścia.

Jak się ktoś nie myje to można mu to powiedzieć , zasugerować z ZYCZLIWOSCIĄ, nie wiem czemu hejt ( który jest patologia )ale ze względu na swoja popularność dla niektórych jest czyms normalnym
Jest roznica miedzy w cztery oczy zasugerować a zawstydzać kogos na forum....niezależnie co robi..
A jaki ma wpływ nadwaga na zasługiwanie na hejt>? czy porwane ubrania? Nikogo tym nie krzywdzi się... To nie jest tak,ze ktoś jest inny, wyjątkowy w jakiś sposób to musi być zle traktowany i to jeszcze normalne bo o siebie nie dba) nie musi o siebie dbac, ważne żeby się myl, bo zapach może przeszkadzać nieprzyjemny innym, ale nie musi spelniac jakiś standardow by spoleczenstwo go nie odrzucalo swoim wyglądem czy sposobem bycia jeśli nikogo nie krzywdzi
Jeśli jest rażąco brzydki , czy gruby lub ubrany w szmaty z szafu pradziadka co z tego??jest takim samum człowiekiem jak każdy inny
komentować można miedzy sobą ,pytanie co mówisz o jak to mówisz, czy z zyczliwoscia czy z hejtem...
Od życzliwych uwag i komentarzy nie dostaje się depresji i nie tnie zyl. Nie widzisz roznicy?
bez przesady z tym socjopata i nie wiem po co wkrecasz w to jego rodzicow ,rodzice w klasie nie siedzieli z nim ,skoro dziewczyna sie nie skrzyla swoim rodzicom,nauczyciele nie reagowali to skad jego rodzice mogli wiedziec o tym co sie dzieje?
autor byl poprostu smarkaczem ktory dzialal pod wplywem grupy
twoje rozkminy o tym jak to bys rozmawiala z zyczliwoscia o tym czy owym to sa zachowania doroslego czlowieka nie nastolatka w grupie rowiesniczej w ktorej liczy sie jak ktos wyglada i sie zachowuje
ja np wielu rzeczy jako mlody nastolatek nie uwazalam za krzywdzace ,widzialam swiat w innym wymiarze ,rowniez robilam glupie rzeczy ,nie bylam empatyczna czy wyrozumiala ,jak ktos smierdzial to nie chcialam kolo niego siedziec nie wyobrazam sobie zebym miala z ta osoba na boku dyskutowac o jej higienie
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując