Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-31, 14:14   #224
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Mam problemo - gdzie kupić sukienkę wizytową?


Mamy w sierpniu ślub z małym obiadem siostry tża, właśnie doszły nam chrzciny u mnie w rodzinie 21.06 i muszę sobie kupić na to wszystko jakąś sukienkę.



Byłam w butiku, takim "lepszym" i sorry, ale większość ciuchów kojarzyła mi się tylko z plastikowymi lalami, długość mini, dużo falbanek i koronek. Przymierzyłam tam ze dwie znośne rzeczy, ale wyglądałam w nich strasznie


Wydaje mi się, że odpowiednie będzie założenie sukienki raczej midi, np. na kole z kontrafałdą albo z ołówkowym dołem, ale nie sądziłam, że AŻ TAK CIĘŻKO cokolwiek znaleć. Jeszcze żeby z poliestru nie było...


Macie jakieś ukryte sklepy perełki? Przejrzałam sieciówki dostępne w moim mieście i nic fajnego nie znalazłam, a czas tyka
A Orsay? Patrzyłaś tam?
Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Jak macie na ziemniakach takie białe łodygi, to obieracie i je jecie czy wyrzucacie? Zastanawiam się czy to jakos wpływa na smak lub jakość ziemniaków?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kiedyś jadłam, ale jak dowiedziałam się, że zawierają solaninę, to przestałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora