Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-02, 16:55   #3420
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Mamy grudniowe 2020

Cytat:
Napisane przez fruczakk Pokaż wiadomość
Super [emoji173] .
Wolisz na razie nie znać przypuszczeń co do płci ?To ten fuer Mama, o takim słodkim, dziwnie pudrowym zapachu?
Jeśli tak to kiedyś olejowałam nim włosy i do tego polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chcę niespodziankę [emoji6] ale możliwe, że mi się zmieni później.
Cytat:
Napisane przez szokson Pokaż wiadomość
Ja juz po USG prenatalnym Wszystko dobrze wyglada, ryzyka niskie no ale zobaczymy jak beda wygladay skorygowane po Pappa bo dopiero dzis pobrana krew.
Wyniki niby w tym tygodniu ale genetyk jest tam tylko we wtorki więc czeka nas caaały długi tydzień czekania i potem opis będzie dostępny online.
Co do płci - doktorek powiedział, że on w pierwszym trymestrze nie ocenia płci bo to wróżenie z fusów;p
Gratulacje!
Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Super dziewczyny, że Wam tak dobrze wychodzi USG prenatalne I zazdroszczę vivian, że we wtorek będziesz wszystko wiedziała, mi dopiero wtedy krew pobierają

Mam pytanie do dziewczyn, które już mają dzieci - czy ciąża do końca będzie takim koszmarem? Bo z mojej perspektywy to jest nieustający stres, bo na początku boisz się poronienia, potem czy serce bije, żeby wyniki badań były dobre, żeby przypadkiem nie zaszkodzić dziecku (nawet się boję czytać składów kosmetyków, których używałam od początku) itp. itd. A pewnie po urodzeniu dziecka będzie gorzej Piszę trochę półżartem, ale nie spodziewałam się, że aż tyle stresujących chwil jest po drodze.
W poprzednio się nie stresowalam, teraz jest inaczej, ale wynika to z sytuacji, które wydarzyły się po drodze. Mimo to myślę pozytywnie!
Cytat:
Napisane przez k_opiko Pokaż wiadomość
Ja już też po prenatalnych, na wyniki krwi oczywiście czekam. Dzieć ma 7,9 cm i wg usg jest zdrowy [emoji7] no i płeć już znam prawie na 100%. Mały ekshibicjonista pięknie ptaszka pokazał [emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora