Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dom vs. mieszkanie - co lepsze?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-09, 11:16   #30
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Dom vs. mieszkanie - co lepsze?

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;87917136]Tytuł wątku brzmi: mieszkanie vs dom. Mówię o tym, że mój dom pod miastem kosztował mniej niż mieszkanie w mieście. Czego nie rozumiesz ?

Ale co mnie to obchodzi ? Mówię o swoim doświadczeniu, i o swoim domu, a nie o tym na co stać, a na co nie stać twoich znajomych
Przyszłaś tu tylko po to, żeby koniecznie zanegować moje doświadczenia, bo twoi znajomi mają inne/gorsze ? [/QUOTE]
A co mnie obchodzi, że ktoś woli pod miastem, pytanie było dom czy mieszkanie

Dom jest u mnie na nie, koszta i jeszcze raz koszta.
Jak nie zakupu ( w mieście, bo Ty poza to masz taniej ), to utrzymaniu ( bo nie chciałabym latać i dokładać zimą węgla do pieca czy jakiegoś tam drzewa ) i obróbce.
Ogrodnika sobie bym musiała wynająć i panią do sprzątania w obejściu.
W mieszkaniu płacę czynsz i mam od tego ludzi, którzy trawnik koszą i kwiatki posadzą. To wszystko wychodzi dużo taniej, nawet przy dużym metrażu mieszkania ( bo w takim mieszkam i mieszkałam z rodzicami ).
A pod miastem dochodzi jeszcze kwestia kradzieży i alarmu, to też generuje koszta. Nigdy w mieszkaniu alarmu nie potrzebowałam

Już nie wspomnę, że mieszkania w dobrej okolicy łatwo się sprzedają, a dom pod miastem różnie może być.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując