Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwcówki 2019 cz.5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-09, 21:00   #1585
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Może za mała dawka?
My jeszcze 2 nie mamy

Miał tylko jeden taki epizod jeszcze, więc nie wiem co to było... Od tamtej pory cisza, cieszymy się


Cytat:
Napisane przez sylwia695 Pokaż wiadomość
Super dzieciaczki, ale mają włoski [emoji3590]
Młoda zaczęła się puszczać w dzień dziecka [emoji14] ale nadal się boi, chociaż jak przyszedł tż z pracy i się zapomniała to przeszła cały korytarz [emoji85] marudzi okrutnie, nie chce nic jeść więc na pewno te zęby ech ....też muszę w końcu tort zamówić ale oczywiście ceny poszybowały kosmicznie [emoji19]
U nas się emelki roczki sprawdziły [emoji16] ale zanim dobrałyśmy buty to była przeprawa. Ma tak wąską stopę że tylko 2-3 pary pasowały.

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

A może spróbuj zrobić sama? Ja zrobiłam Dziedzicowi tort na roczek sama i wyszedł całkiem niezły (pierwszy raz w życiu upiekłam biszkopt i zrobiłam tort ). Wykorzystałam przepis z alaantkowych na tort na roczek z bitą śmietaną z mleka kokosowego




Dzisiaj miał szczepienie na odrę, świnkę, różyczkę, specjalnie po aptekach szukałam Priorixa (nie chciałam szczepić tym powszechnym MMR, jakoś Priorix wydał mi się być łagodniejszy). Czekamy teraz ten tydzień, dwa na ewentualne odczyny poszczepienne. Do tej pory nic mu nigdy nie było i mam nadzieję że tak zostanie
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując