Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-19, 09:02   #1381
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Dla mnie to jest masakra. Najgorsze jest to, że wciąż jest mnóstwo ludzi, która wierzy w takie dyrdymały. Mam koleżankę, której i rodzice i teściowe mają takie właśnie poglądy albo i jeszcze gorsze. Wg nich ona jako żona i matka to powinna tylko w domu siedzieć, nie wypada jej żeby wieczorem się spotkać z koleżankami, bo jak to tak bez męża się się szlajać. A jak mąż ją zdradził to jej wina, bo go nie pilnowała Ja bym się sama z takiej rodziny wydziedziczyła

Ooo to cos takiego, jak moi rodzice.

Hultaj mnie dziwi, ze nie widzisz w swoich wypowiedziach podporządkowania sie facetom. W imię czego? Dopowiadasz sobie ze koledzy i inni faceci tylko sie slinią na widok nagiego ciała, mimo ze tego nie wiesz (no bo sama napisałaś, ze tego nie powiedzą). Nawet jesli tak jest, to mamy chodzic ubrane od stop do głów, czy o co Ci chodzi w twoich postach? Kobiety sa rozne, niektóre beda sie tak ubierać z wygody, inne zeby uwodzić, a inne bo im sie to podoba i maja taki styl - no i co z tego? No i co z tego, ze ktos ma kosmate myśli? Dlaczego uważasz ze czyjeś myśli maja zmieniać twoje zachowanie? Nie chcesz to sie tak nie ubieraj, ale przyczyny wyboru takiego stroju moga byc naprawde rozne, nie tylko te wskazane przez ciebie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora