Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-22, 12:24   #1344
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez mel95 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem załamana... Biorę drosfemine, ale ostatnio na początku opakowania zapisano mi antybiotyk po wyrwaniu osemki który musialam brać tydzień. Stosowaliśmy prezerwatywy ale strasznie sie boje, bo zrobiłam wczoraj test i gdy ze tak powiem mocz przechodził przez ten pasek na chwilkę ukazały sie dwie kreski, jedna natychmiast zniknęła. Po przepisowych 2 minutach byla jedna kreska jak nic, ale w takim razie skad przez chwilke ta druga? Zwariuje, juz nie wiem jak sie zabezpieczac zeby brak ciazy byl pewien...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co pamiętam jest to normalne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Camomille91 Pokaż wiadomość
Cześć


Proszę Was o radę i opinię bo już zaczęłam bardzo panikować.


Wczoraj uprawiałam seks z facetem w prezerwatywie. Doszedł we mnie dwa razy, ale prezerwatywa nie pękła ani nie zsunęła się, więc byłam spokojna.


Jednak rano przypomniało mi się, że ocierałam się sporo swoją waginą o jego nagiego członka, zanim założył prezerwatywę przed penetracją.
Widziałam jak wytwarza się prejakulat.


Dodam, że okresy mam regularne 28 dniowe (plus minus 1 dzień) i wczoraj miałam 21 dzień cyklu więc teoretycznie dni niepłodne. Okres mam mieć za tydzień.


Powiedzcie, czy w ten sposób, przez to ocieranie mogłam zaliczyć wpadkę?


Czytałam w internecie, że ryzyko jakieś tam jest ale minimalne, jednak ja bardzo się stresuję.
Skoro wspolzyliscie z prezerwatywa, to ryzyka nie ma. Ocieranie to za malo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując