Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-24, 20:19   #3075
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Myślałam ze tylko ja walczę z sokiem. Od kiedy jest dwójka Amelka ma troszkę poluzowane kwestie żywieniowe ale doszło właśnie do tego ze nie chciała pic wody i już myślałam ze przegrałam ta walkę a dziś Amelka na pytanie taty czy chce wodę czy sok odpowiedziała „wode bo jest zdrowa a Ty pij sok” ale urosłam w piórka ze moje codzienne tłumaczenie coś dało. Widzi ze ja pije bo jestem na detoxie i pije codziennie 2l i jej tak tłumaczyłam myślałam ze grochem o ścianę a tu jednak sukces


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Brawa dla Borysa

U Was wszystkich widzę intensywnie ja jestem tak zdechła ze po pracy nigdzie się nie ruszam a w weekend jak na złość pada.. [emoji3062]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Aggs Ty zdychasz w ciąży a ja po...

Te kobiety mnie zamordują jedna typ słodkiego diabełka a druga słodki aniołek. Już mam tyle cukru w życiu ze aż nie słodzę

W tym tygodniu już x raz piorę matę i wózek [emoji24] Jak Ala je i nie daj Boże Amelka ja przestraszy nagle krzycząc albo coś jej upadnie to ta wszystko mi zwraca [emoji30] masakra jakaś.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując