Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-25, 06:02   #3076
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Załącznik 7720053
Siemka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodziak

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Anusia, ale słodziak [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Pytałaś czy wracam do pracy, nie wracam [emoji38]

Morelle, współczuję i łączę sie w bolu, bo Amelka tez mi ostatnio odstawia przedstawienia. Dziwi mnie to bardzo, bo ma duzo wiecej atrakcji i zajęć niż przez ostatnie kilka miesiecy. Np wczoraj histeria na cały blok, bo ona sie bedzie kąpać w spodniach. No ludzie. Ona naprawdę była grzeczna przez ostatnie conajmniej pol roku, a od 2 tygodni każdego dnia histeryzuje bez powodu. Zauważyłam też, że z wyjątkiem rysowania w domu nie potrafi się niczym dluzej pobawić. Znudziły ją chyba te zabawki, ktore ma. Tymek też nie pomaga. Rozwala jej puzzle, zabiera książki, gdy ona ogląda. Oczywiście prośba o to, żeby układała na stole kończy się płaczem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U nas jest odwrotnie. Ona zabiera mu książki. Wszystkie małe puzzle itd są pochowane. Może je tylko układać jak B śpi.

---------- Dopisano o 07:00 ---------- Poprzedni post napisano o 06:59 ----------

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
śliczna [emoji7]




w twoim stanie zdechłość to raczej norma masz w planach l4?

Emmos - to tak jak u mnie, histeria za histerią. Odbieram Klaudie ze zlobka - płacz, bo chce byc w żłobku. Potem płacz ze nie mam soku tylko wodę (nie kupuje teraz bo juz doszlo do tego, ze w ogole wody nie chciala tylko sam sok). Potem placz ze za mało jej nałożyłam jedzenia, mimo ze nałożyłam pełny talerz... Na szczescie potem zwykle idzie na dwór i potem jest już ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Czyli standard u wszystkich naszych dzieci.

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:00 ----------

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Myślałam ze tylko ja walczę z sokiem. Od kiedy jest dwójka Amelka ma troszkę poluzowane kwestie żywieniowe ale doszło właśnie do tego ze nie chciała pic wody i już myślałam ze przegrałam ta walkę a dziś Amelka na pytanie taty czy chce wodę czy sok odpowiedziała „wode bo jest zdrowa a Ty pij sok” ale urosłam w piórka ze moje codzienne tłumaczenie coś dało. Widzi ze ja pije bo jestem na detoxie i pije codziennie 2l i jej tak tłumaczyłam myślałam ze grochem o ścianę a tu jednak sukces


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------




Aggs Ty zdychasz w ciąży a ja po...

Te kobiety mnie zamordują jedna typ słodkiego diabełka a druga słodki aniołek. Już mam tyle cukru w życiu ze aż nie słodzę

W tym tygodniu już x raz piorę matę i wózek [emoji24] Jak Ala je i nie daj Boże Amelka ja przestraszy nagle krzycząc albo coś jej upadnie to ta wszystko mi zwraca [emoji30] masakra jakaś.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Współczuję.

U nas oboje tylko woda.

Mieliśmy szczepienie. B nic po pneumo. Anastazja 1 dzień temp bo Bexero.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując