Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-25, 10:07   #868
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Skad takie informacje? Milion razy brałam próbki podkładów w Douglasie przed wirusem i nie było problemu

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------



Mnie sie ta paleta nie podoba, w pudelku wyglada fajnie, an oku nie przekonywała mnie.
I uprzedzajac pytanie -nie, nie mam jej, ale mam kolezankę, która ma palety Pata i malowałam sie nimi i tra nowa nie podoba mi sie w ogóle. Po prostu nie gra mi coś na oku. Ten trichrome jakiś taki agresywny i nie pasuje mi tam. A reszta na oku jakos sie zlewa. Pomarańczowo-brzoskwiniowy kolor paskudny.
Bo kiedyś usłyszałam, że nie robią jak się zapytałam i tak mi zostało, że robione tylko w S. no i w S. proponują panie często, w D. nigdy się z tym nie spotkałam.


Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Kiedyś już tak było, że produkty, który były na przecenie on-line stacjonarnie były w normalnej cenie.
A to różnie spotkasz też stacjo to co online nie ma na wyprzedaży.
Teoretycznie jest to samo, w praktyce różnie to bywa.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Weszłam sobie na nowości w Sephorze, a tam paletka Tarte którą kupiłam jakieś 5 lat temu https://www.sephora.pl/p/tartelette-...-P3643120.html
Widziałam tą paletkę na minisach i olejek. Szkoda, że nie wprowadzą całej marki tylko jakieś takie dupsy. :/
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora