Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-25, 14:17   #1120
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Hultaj nie rozumiem po co ta dyskusja, jak to sie nie interesujesz moda? Ten wątek dotyczy mody, jakby nie patrzeć.
luźno to nie jest hejterski tylko luzacko plotkarski wątek,nie spinaj się tak.


Cytat:
Jasne, ze to jest trend na teraz, za rok czy dwa wszystkim się opatrzy i będzie już passe. Klasyczna elegancja sobie, ale dla mnie te chwilowe, ulotne trendy tez są fajne. Ponoszę sobie teraz, za rok będzie mi się podobało już coś innego.
też lubię raz że można coś fajnego dobrać dla siebie (np. mnie w sumie zaczęły się podobać sportowe buty na grubych podeszwach do sukienek) albo można się pośmiać. No sorry. :P Tak jak wy robicie sobie bekę z kopytek a ja ostatnio się ucieszyłam jak przypadkiem wygrzebałam pudełko z niesmiganą parą (kupiłam wtedy 2 bo jakos za 1/3 czy 1/ 4 wyjściowej ceny).



Cytat:
Tylko że te klasyki też ulegają wpływom mody. Mała czarna, szpilki, trencze, spódnice ołówkowe inaczej wyglądały w latach 70, inaczej w 90 i inaczej teraz. Klasyka też się nie opiera przemianom, bo taka jest natura rzeczy (wszelakiej). Kiedyś mnie to irytowalo, teraz już nie.
nie no fakt wklejałaś trenczyki. poza tym seksi czerwona kiecka lata 80 np. (te szerokie bary np.) nie nie i nie.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując