Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2021
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-26, 18:50   #825
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
A ile płacicie za dekoratorów? Tak się zastanawiam. Bo wstępnie chciałam wziąć do kwiatów panią którą robiła na wesele mojej siostry. Ale o ile wystrojenie kościoła mi się bardzo podobało o tyle na sali były kwiaty w wazonach "martinówkach" więc raczej standardowo. Nie chciałabym wydawać kupy pieniędzy za to ale fajnie jakby na sali coś więcej się zadziałało.

W ogóle mam wrażenie że na salach w stylu rustykalnym można fajnie samemu poszaleć z dekoracjami. Moja koleżanka właśnie sama będzie dekoracje robić. Wiecie: świeczki w planowanych butelkach, plastry drewna, dużo zieleni. Wszystko robią sami. A w bardziej eleganckiej sali? Nie mam pomysłu co mogłabym sama zrobić [emoji85] Ale muszę trochę inspiracji poszukać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ok. 5 tys. (dekorowanie sali, samochodu, tworzenie mojego bukietu, bukietu lub korsarza dla świadkowej, butonierki, w cenie pudełeczko na koperty i na obrączki, tworzenie zaproszeń, dekorowanie Kościoła jeśli będziemy chcieli) no i ogólnie u nich jest tak, że my płacimy 5 tys. i mam jakby całą ich ,,szafę'' z ozdobami, mówimy tylko co chcemy, a np. ja sobie wymyśliłam makramę, a oni akurat na stanie nie mają to wypożyczają i płacą z tej puli pieniędzy, które zapłaciliśmy

Wybraliśmy taki zespół dekoratorów, którzy zrobią nam właściwie wszystko, nawet właśnie zaproszenia.
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2020-06-26 o 18:51
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując