Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy wierzysz w życie po Limonku?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-01, 08:56   #7
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Czy wierzysz w życie po Limonku?

U mnie było tak, że mijając jakieś miejsca, w których byłam z exem myślałam sobie - "jak dobrze, że jestem tutaj z moim obecnym TŻ, teraz robię to właściwą osobą". Jeżeli porównywałam to tylko na plus dla obecnego TŻ. Jedynie na samym początku było tak, że jeśli jakaś sytuacja, czasem naprawdę pierdoła przypominała mi w jakikolwiek sposób o exie to byłam przerażona, wynika to z faktu toksycznego związku. Jeśli chodzi o wejście w nowy związek to wszystko budowało się naturalnie, sami tworzyliśmy swoje własne zwroty, określenia, nazwy. Jeśli mogę mówić o jakichkolwiek porównaniach to tylko w takiej kwestii, że jeśli obecny coś dla mnie zrobił, zainteresował się czymś, zadbał o mnie to byłam w powiedzmy szoku bo było to dla mnie totalnie nowe i pomyślałam sobie "wow, wcześniej tego nie miałam/nie miałam z tym styczności".
Można ze spokojem wejść w nowy związek, nawet jeśli poprzedni trwał długo. Tylko uważam, że warunkiem jest to aby mieć zamknięty poprzedni rozdział, poukładać swoje sprawy, zrobić porządek w głowie i w sercu tak, aby było miejsce na nową relację. Nie da się budować nowego związku myśląc o poprzednim, to się po prostu nie uda.
Z resztą takie tworzenie, budowanie czegoś nowego jest super. Po co wprowadzać stare przyzwyczajenia z czegoś, co nie wyszło? Trzeba tworzyć nowe, własne i szczęśliwe
__________________

Edytowane przez karola11
Czas edycji: 2020-07-01 o 08:57
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując