Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2020 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-01, 14:56   #1035
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
To ja mam jakieś wyjątkowe szczęście co do lekarza na NFZ. Nigdy nie mogłam na moją babeczke narzekać, na początku jak miałam problemy z krwiakiem widziałam się z nią co 2 tyg. Później już rzecz normalna rzadziej ale wszystko się uspokoiło i mogłam normalnie chodzić na wizyty. USG i badanie na każdej wizycie. Jak mnie coś martwi pisze do niej SMS i zaraz mam odpowiedź. Nie raz specjalnie dla mnie schodziła z oddziału na izbę mimo że nie musiała. Badanie wszystkie zrobione, wizyty zawsze długie i odpowiada na wszystkie pytania. Znam wszystkie wymiary, widzę że wszystko sprawdza na USG a nie tylko przegląda czy serce bije.
A znów byłam kilka razy prywatnie u jednej z najbardziej polecanych ginekolog w mieście i nie byłam zadowolona [emoji849] także chyba to jak się trafi.

Ale też nie zrozumiem nigdy fenomenu takich wizyt lekarskich. Po 1 takiej bym uciekła [emoji12]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to faktycznie miałaś niesamowite szczęście.


Ja za każdą wizytę płacę 200 zł, w tym już jest usg. Za wypisanie recepty czy L4 bez wizyty nie pobiera żadnych opłat. Tak więc jestem zadowolona. No i poszłam do niego z polecenia.


U mnie dziś też gorąco, ale jest wiatr, więc w cieniu jest bardzo fajnie. Lubię taką pogodę.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora