Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak to się stało, że spotkałyście "tę" osobę? Ja nie czuję już nadziei.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-02, 23:05   #79
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Jak to się stało, że spotkałyście "tę" osobę? Ja nie czuję już nadziei.

Swojego aktualnego partnera poznałam na forum internetowym jak miałam jakieś 16 lat. Widzieliśmy się na zlotach tego forum i na koncertach (było to forum muzyczne). W tamtym okresie te cztery lata różnicy między nami nam robiły. Ja miałam go za starego, a on mnie za gówniarę Ale mieliśmy bardzo zbliżony gust muzyczny i często zbieżne poglądy. Później forum umarło, ale już się zaczęły czasy fb, więc mieliśmy się w znajomych. Przez jakieś 10 lat po prostu czasem się wymienialiśmy jakimiś drobnymi komentarzami i lajkami. Przy okazji widzieliśmy że nadal jesteśmy zbieżni jeśli chodzi o poglądy i gust. Ale każde z nas miało swoje życie z którego było zadowolone. Któregoś dnia wrzucił na fb pewne zdjęcie, a ja je udostępniłam. Chwilę po tym do mnie napisał na zasadzie "nie wiedziałem, że też Cię to interesuje". I zaczęliśmy rozmawiać. Okazało się, że rozmawia nam się bardzo dobrze i od tego czasu już rozmawialiśmy codziennie. Wtedy nie było go w Polsce, ale po jego powrocie umówiliśmy się na spotkanie. A potem na kolejne i kolejne
Kiedy się weszliśmy miałam 29 lat i przeświadczenie, że już nigdy nikogo nie znajdę na stałe. Jak widać dość mocno się myliłam

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując