Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy z jedzeniem, otyłość
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-04, 09:22   #241
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Problemy z jedzeniem, otyłość

Cytat:
Napisane przez Cukier_Puder_ Pokaż wiadomość

Ja jak parę lat temu często odwiedzałam Maka, to zawsze miałam swój zestaw, 4 cheeseburgery albo kurczakburgery, duże frytki, obowiązkowo duża cola + McFlurry z posypką i polewą/sezonowe to ich ciasteczko jabłkowe To był mój obiad. Nie wiem ile to miało kalorii i nie chcę wiedzieć
Wiem, że nie chcesz wiedzieć ale to jest ponad 2k kalorii w jednym posiłku, szczerze mówiąc oczy by mi wyszły z orbit gdyby ktoś to przy mnie zamówił, a już zwłaszcza kobieta, nie nazwałabym tego standardową porcją na pewno. Nie uważam, że przeciętny człowiek musi tyle jedzenia zjeść żeby odczuć sytość, ja się w każdym razie nie spotkałam z tym. Oczywiście pewnie są i tacy ludzie i wtedy faktycznie zostaje jedzenie dwóch kilogramów kalafiora żeby przestać odczuwać głód, ale nie powiedziałabym, że jest tylko opcja jeść jak ptaszek vs wciągnąć kilogram jedzenia na jednym posiedzeniu. Jak dla mnie to właśnie gubi osoby z nadwagą, jedzą porcję dla 4 osób i myślą, że to normalne porcje i każdy tak je i czemu tylko oni tyją
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując