Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy z jedzeniem, otyłość
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-04, 17:38   #259
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Problemy z jedzeniem, otyłość

Cytat:
Napisane przez Cukier_Puder_ Pokaż wiadomość
Może masz też po prostu inny system jedzenia. Ja np. nigdy nie mogłam się przekonać do 6 posiłków, 3 to dla mnie absolutny max, więc siłą rzeczy, żeby się najeść jem więcej na raz. Ale dalej te mniejsze kanapki moim zdaniem są na kilka gryzów, na oko ze 2 razy mniejsze niż te większe.



Niektórzy po prostu lubią jeść i jedzą trochę rzadziej a mniej. U mnie np. taki system się sprawdza, bo nie myślę cały czas o jedzeniu + mogę się wreszcie najeść, a nie jem jakiś jogurcik + jabłko, dla mnie to nie posiłek. Ale rozumiem, że niektórym pomoże system 5 posiłków, co kto lubi
No ale to, co opisujesz, to nie jest prawdziwa pizza. Tak samo jakby ktoś stwierdził, że w sumie jedzenie sałatek nie jest w porządku, bo ktoś do sałatki dodaje dużo majonezu i smalcu .

A co do liczby posiłków, to znaczenia to nie ma; sama preferuję model, kiedy jem tylko 2 posiłki dziennie, ale bardziej sycące, natomiast nie zawsze mam na to czas, jak pracuję od rana, żeby sobie przygotować aż tak porządny posiłek i wtedy jem więcej mniejszych. Np. kanapka z jajkiem i awokado, później jakiś serek wiejski etc.

Natomiast no po prostu nie jem mało i według mnie to błędne założenie, że ludzie z fajną sylwetką jedzą mało. No wcale nie, czasami ludzie chudzi niedbający o dietę i obżerający się syfem po prostu spożywają mniej kalorii, ale dla mnie chude, niewyćwiczone ciało jest tak samo mało atrakcyjne jak to z nadwagą.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2020-07-04 o 17:40
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując