Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2020 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-06, 12:15   #1210
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Czy te termometry zawsze były takie drogie czy teraz tak podrożały przez epidemię?🤨

Dziewczyny, które już rodziły, jak miał się Wasz termin porodu do terminu porodu kobiet w Waszej rodzinie (mama, siostra)? W sensie czy urodziłyście przed czy po terminie? Podobno kobiety z rodziny rodzą podobnie[emoji846]. U mnie mama i siostra po terminie i ja też się tak nastawiam[emoji6].

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mamy ponad 8 lat termometr z microlife i jestem bardzo zadowolona. Prawidłowe pomiary i intuicyjne działanie. Liczę, że będzie służył jak najdłużej [emoji4]
Moja mama mnie urodziła tydzień po terminie, a brata równo w terminie. Ja dwa tygodnie przed córkę... Także nie wiem czy to się sprawdza [emoji6]
Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
U mnie dziś początek 38 tygodnia - ciąża donoszona [emoji3][emoji7]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To trzeba uczcić jak nic [emoji477] [emoji122] U nas jutro [emoji2]
Cytat:
Napisane przez karinamalina842 Pokaż wiadomość
A mnie w sobotę na wieczór zaczęły swędzieć stopy i wewnętrzne strony dłoni, w nocy nawet mnie to budziło, ale było względnie ok. Nie jakoś strasznie uciążliwe. Za to wczoraj jak się koło 20 zaczęło to masakra.. nie mogłam się powstrzymać, żeby nie drapać stóp. [emoji849]
Mój gin na urlopie, więc rano poleciałam do rodzinnego, żebym mogła zrobić próby wątrobowe, bo teraz jedyne co mam w głowie to ta cała cholestaza....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurcze... wspolczuje! W ktorym jestes tygodniu? Daj znac jak wyniki.

Ja od rana przy poniedziałku dałam po robocie - pranie, sprzątanie. Jeszcze jakoś daje radę [emoji2] nawet dobrze się czuje. Od wszystkich słyszę, że mam taki mały brzuch, a już zaraz termin, a mi się wydaje że jest ogrooooomny [emoji38] [emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora