Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytanie: czy jestem dziewicą?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-06, 18:37   #26
Cukier_Puder_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 381
Dot.: Pytanie: czy jestem dziewicą?

Cytat:
Napisane przez motylka_30 Pokaż wiadomość
Niby dlaczego?Ja tam zawsze szukałam faceta z takim samym podejściem do seksu, więc czemu miało by być głupie pytać.
Bo to nie ma znaczenia. Jest to jakaś górnolotna idea, która zupełnie na nic nie wpływa i o niczym nie świadczy. A jeśli świadczy to o tym, że koleś traktuje kobietę jako rzecz, która traci datę przydatności do użycia i tacy ludzie prezentują zestaw poglądów, od którego uciekam gdzie się da. A poza tym jest to prywatna sprawa nie tylko tego człowieka, ale też ludzi z którymi ten seks uprawiał. No i potem prowadzi do porównywania się jak pyta o to człowiek, który tak naprawdę nie chce tego wiedzieć, a potem się dowie i nie może sobie z tym poradzić

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez evonla Pokaż wiadomość
Po co w ogóle ktoś miałby się o to pytać? A jak już, to jaki jest sens śmieszkowania z tego? Chyba żadna z odpowiedzi nie jest czymś, czym należałoby się wstydzić i tym samym szukać wymijających odpowiedzi
Ale dlaczego trollowanie pytającego o to wg ciebie świadczy o tym, że ktoś wstydzi się liczby swoich partnerów seksualnych, niezależnie czy wynosi ona 0 czy 120?
Cukier_Puder_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując