Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minimalizm, zero waste itd. - rady i tricki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-07, 17:13   #4501
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Minimalizm w zyciu

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Ja mam w szafie rzeczy ktore maja prawie 10 lat (oczywiscie tylko kilka z nich), a wiekszosc co najmniej 5. Blagam potwierdzcie ze tez macie w szafie conajmniej kilkuletnie rzeczy bo juz nie wiem co myslec.
Nie musisz błagać, ja mam większość takich kilkuletnich rzeczy. Może co pół roku coś kupię jeśli baaaardzo mi się podoba lub w zastępstwie. Mam zimowe oficerki 10lat w których w sezonie chodzę non stop (szewc mi podeszwy za te lata jedynie musiał naprawić), baleriny 5lat z Ryłko takie z odginaną miękką podeszwą, żakiety Reserved/Mango/nawet Vero moda i bluzki co najmniej 5-10 lat (nie pamiętam, liczę czas od pracy/okazji do której je kupiłam). Przedzierają mi się co najwyżej piżamy i dotychczas 2 bawełniane t-shirty. Spodnie jakoś zużywam, i tracą też kolory. Ale póki rzeczy dobrze wyglądają i je lubię, to trzymam. Nie widać na nich zużycia, bo wtedy to faktycznie na hasiok.
Po co wymieniać co rok, jak w sklepie sięgam po odpowiednik (naprawdę, stale wybieram to samo)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez andra
Czas edycji: 2020-07-07 o 17:16
andra jest offline Zgłoś do moderatora