Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czysta micha cz.-8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-08, 19:20   #243
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha cz.-8

Kqq pięknie tam masz [emoji7]

Gryzia fajne takie foty usg[emoji846]

Kopnieta wiem, że się powtarzam, ale mi slabo kiedy sobie pomyśle o Twojej przygodzie z Panią dentystka. No ale kompletnie mnie to nie dziwi. Moja mama, człowiek latający ciągle na przeglądy, chuchający na zimne, 2 lata temu miała takie przeboje, że zaliczyła 4 dentystów i chirurga szczekowego w mieście wojewódzkim. Sprawę ogarnęła nowa dentystka w moim.pipidowie rodzinnym, a mama ostatecznie wydała 2 albo 3 koła, straciła 3 tygodnie z życia i 5 kg, a ma niedowaga... także ten.

Ja z nowymi paznokciami i wracam dopiero do domu. Za to zrobiłam warzywne zakupy i jestem szczęśliwa. Jak mało do szczęścia czasami potrzeba.

Jutro mamy gości, kolegów z pracy A. W końcu mogę ćwiczyć nawet gdy w dużym pokoju ktoś jest, bo ja sobie ogarniam miejsce w sypialni. Jeny jaki to komfort.



Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora