Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wspólne zamieszkanie u niego
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-10, 09:18   #32
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Wspólne zamieszkanie u niego

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
W życiu bym nie wymieniła dobrej pralki, która działa, na inną tylko dlatego, żeby można na niej trzymać kosmetyki. To jest tak irracjonalne, że nie wiem nawet jak można wpaść na taki pomysł. Taki sprzęt kosztuje i to dużo. Do tego wyrzucanie działającego sprzętu jest zarówno nieekonomiczne, jak i nieekologiczne.
Co innego zrobić remont z okazji, że się ktoś wprowadza, jeśli ten remont i tak pasuje i byłby zrobiony (bo wiadomo, że co kilka lat się robi). A co innego pozmieniać większość w swoim w miarę nowym mieszkaniu, bo komuś nie pasują detale typu "na pralce nie można trzymać kosmetyków".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No mnie też to dziwi. W ogóle nie przemawia do mnie trzymanie kosmetyków na pralce, bo potem często robi się z tego chaos i wizualny bałagan. [emoji28] Ja większość kosmetyków mam w pokoju. W pokoju też się maluję. A w łazience naprawdę da się zorganizować jakieś półki niedrogim kosztem.

Mam wrażenie, że Autorkę jednak bardziej boli to, że wymarzyła sobie inne mieszkanie, a to nie jest takie idealne. Skoro są dwa pokoje to nie jest taka mała kawalerka. A realia są jednak takie, że ludzi nie stać od razu na przestronne metraże i trzeba iść na jakieś kompromisy. Ogólnie samo kupno mieszkania to już sukces, a dwa pokoje w jakimś dużym mieście lub nawet na obrzeżach wcale nie są taką złą opcją...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując