Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-13, 12:54   #3477
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Ja chyba jestem wyjątkiem, który nie trawi gryzoniów.

Żadnych świnek, żadnych chomików. Wyłącznie psy lub koty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja uważam, że takie małe zwierzaczki są słodkie, ale fajne dla małych dzieci, jak bardzo chcą mieć jakiegoś zwierzaka w domu w domu i żeby nauczyć je jakiejś tam odpowiedzialności, ale poza tym to nie bardzo widzę sens ich trzymania. Też jestem za psami i kotami.


Cytat:
Napisane przez razdwatrzyliczyszty Pokaż wiadomość
Przybieram się do zakupu robota planetarnego. Po przeglądzie wybór padł na dwa modele: Kenwood Titanium Xl lub Bosh Mum Optimum. Może posiadacie jeden z tych modeli i możecie opisać jak się sprawuje?

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------



Swoje stroje kupiłam w tym sklepie https://www.â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â...â˜â˜â˜☠/, dokładniej stroje marki Marko. Najstarszy model ma 7 lat. Do tej pory ma żywe kolory, nic się nie popruło. W tym roku trochę przytyłam i musiałam zaopatrzyć się w majtki z wysokim stanem. Zdecydowałam się na te https://www.â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â...L.html/lp/1831. Świetnie się sprawdziły w czasie urlopu.

Kurcze wyczaszkowało link. Chodzi o sklep internetowy kontri. Majtki z wysokim stanem marki Vivisence 3002 Figi.

Z tego co się orientuje to ogólnie bardziej polecane są Kenwood. A do czego potrzebujesz? Bo dla mnie to drogi i niepraktyczny sprzęt.



Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
A skąd miałby już wiedzieć? Urny wyborcze są otwierane najwcześniej o 21, nie ma szans żeby już było to wszystko policzone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mnie już nic nie zdziwi.


Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Czy kawa lavazza (fusiasta) jest dobra? Dostałam dwie kawy - lavazza i Mk Cafe [emoji23] nie wiem która pić a która zużyć pod prysznicem

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka

Lavazza lepsza
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora