Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? - część XIX.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-14, 06:41   #3294
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Co robicie na obiad? - część XIX.

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Robiłam raz dawno temu. Pamiętam , ze słabo doprawiłam i mi nie smakowały ,ale to był moj błąd. Pomysł super

Pelagia gratulacje ,waga cudna. U mnie 56.5 , ale ja się już nie odchudzam haha. Widocznie za mało kcal spożywam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak dokładnie Lulka! Konsystencja wyszła super ale w smaku troche mdłe. Musiałabym jakos je mocniej doprawić bo dałam jedynie sol, pieprz i gałka muszkatołowa. Ale z sosem smakowało.

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Niezły numer z tą fasolką z tuńczykiem/lubczykiem [emoji16]

Pelagia daj znać jaki to przepis na fasolkę na słodko kwaśno, takie smaki kojarzą mi się typowo wielkopolsko.
Ja z sezonowymi produktami tak mam, że wszystko fajnie, ale smakują mi w najprostszej wersji. Pewnie dlatego, że jest ich mało, więc trzeba się nacieszyć ich czystym smakiem, może jakbym miała nadmiar to bym z chęcią przerabiała na tysiące sposobów.
Te pesto pistacjowe to z czego dokładnie, bo brzmi pysznie?
My na wyjeździe na Podlasiu, w Tykocinie jadłam fajną wątróbkę po żydowsku na słodko. Była opcja żydowskiej surówki, trochę podobna do Lulkowej, bo marchewka, seler, chyba jabłko, rodzynki, śliwka suszona i majonez.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zrobiłam kiedys ta sałatek był tam jesczez czosnek i burak. Smak bardzo ciekawy ale troche za słodka stwierdziliśmy razem z Tz,em i brakowało tam czegos kwaśnego zdecydowanie.


Dzis Tz juz w pracy. Wczesniej od kwietnia pracował z domu. Nie wiem czy tylko jeden dzien czy juz rozpoczyna...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6FE96D8A-2F06-45FE-B306-2C5D49F8B5C9.jpg (142,8 KB, 33 załadowań)
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora