Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-16, 08:54   #3819
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez CauseImHappy Pokaż wiadomość
Zniechęcanie to nie u mnie, ja kocham starsza się odpieluchowala całkowicie na niecałe 2 lata, ale ja zaczęłam ją wysadzać (czyli trzymałam nad toaletą, nie ze sama siedziała) jak miała 5 miesięcy i ona czaiła już wcześniej, o co chodzi ale wielo naprawdę jest super, wielu producentów i ogrom rozwiązań, każdy znajdzie coś dla siebie przy drugiej jestem wygodna i mam właściwie same aio w stosie (all in one, czyli warstwa chlonna i nieprzemakalna razem od razu, trochę jak wielorazowy pampers), przy starszej miałam głównie kieszonki (czyli takie, gdzie do warstwy nieprzemakalnej się dokłada wkład, a do prania można go wyjąć). Pranie to nie problem, bo pierze pralka jedynie trzeba grubsze sprawy wyrzucić do toalety, ale można używać takich specjalnych papierków, które zatrzymują [emoji90] i można je wrzucić do toalety i spłukać, a pielucha tylko do prania.
I te wzoryyyyyyy <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A duzy zestaw takich pieluszek jest potrzebny? No bo te wklady pewnie trzeba wymieniac co najmniej tak czesto jak pampersa? Wytrzymuje to cala noc?

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Mnie w wielo podoba się wygląd, ale to tyle [emoji16] Pewnie niewiele więcej roboty, ale no nie chce sobie jej dokładać. Planeta Ziemia jest mną zawiedziona, ale no cóż... W inny sposób staram się jej sprzyjać [emoji6]

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Ja to nie ze wzgledu na ekologie rozwazam, tylko szlag mnie trafia jak mam tydzien chodzic w podpasce (co i tak robie "pomocniczo", bo uzywam kubeczka), a dziecko kisze dla wlasnej wygody w tej wacie.
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora