Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2020 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-17, 08:48   #4787
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
To dziś [emoji7]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Pięknie, bardzo zazdroszczę Stresujesz się czy tylko cieszysz i ekscytujesz?
Powodzenia, będzie super!

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Dziękuję za komplementy i życzenia na które nie zdążyłam podziękować
Następnego dnia ostro ruszyliśmy w Tatry, wyszliśmy o 7.30, a wróciliśmy o 20. Wczoraj znowu wycieczka na słowacka stronę i też powrót przed 19. Dziś już zaprotestowałam i powiedziałam znajomym że robimy dzień dziecka. Potrzebuje trochę relaksu i spędzenia czasu z TŻ. W końcu ruszyliśmy prawie od razu po ślubie i afterparty i nie było nawet kiedy odpocząć.

Jak planowalismy tę wycieczkę, to była izolacja więc chciałam jechać ze znajomymi. Teraz jednak nie polecam, bo po ślubie chce się spędzić czas we dwoje. Pojedziemy sobie jeszcze gdzieś może na początku sierpnia.

Myślałam, że po ślubie nie poczuje żadnej różnicy, bo już tyle lat ze sobą, ale jednak jest takie miłe uczucie

---------- Dopisano o 07:04 ---------- Poprzedni post napisano o 06:52 ----------

Na pewno będzie cudownie nie ma innej opcji. Haha, ja już prawie nie pamiętam tego nieszczęsnego kuzyna od filmowania. Daj znać po

Nie wiem czemu ucieło mi poprzedni wpis. Angeegna myślę że na sali będą się cieszyć, że w ogóle będzie tyle osób, teraz dużo ludzi poprzekładało imprezy i na bank kazdemu część gości odpadła. W obecnej sytuacji myślę że będą wyrozumiali, przynajmniej u nas byli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rzeczywiście, wyjazd z kimś może być męczący, jak najbardziej rozumiem

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Super! Uwielbiam Wasze relacje, czekam na kolejną

Dziewczyny a ja jutro mam panieński z przyjaciółka. (robimy we dwie).
Wypadł nam w jej rodzinie pogrzeb, na który jutro idziemy. Bardzo bliskiej osoby i bardzo młodej... Powiem Wam, że jeysem przerażona i martwię się o to w jakim stanie pojedzie na ten panieński...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej, bardzo przykra sytuacja. Czy nic nie odwołuje ta przyjaciółka? Wiesz jak się trzyma? Nie ma już szansy przesunięcia panieńskiego?

Angeegna, przykro mi, że jesteś już trochę zniechęcona do tego wszystkiego. Jeśli ma Cię nie cieszyć takie spotkanie to nie ma sensu robić go na siłę. A może spontaniczne najdzie Cię ochota na spotkanie z jedną koleżanką i miło spędzicie czas? Albo spotkanie z narzeczonym i z jeszcze jakąś parą znajomych - na luzie, bez zbędnego mówienia o ślubie.
__________________


Edytowane przez squirrelqa
Czas edycji: 2020-07-17 o 08:52
squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora