Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy przy relacji zważacie na znak zodiaku drugiej osoby?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-23, 16:22   #27
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Czy przy relacji zważacie na znak zodiaku drugiej osoby?

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
No niby tak ale u mnie sie naprawde zgadza i numerologicznie jak patrzylam z ciekawosci tez. Opisy innych znakow mniej do mnie pasuja. Chociaz sa wyjatki bo tez znam np Skorpiony zupelnie spokojne, ugodowe nie do konca pasujace opisem do swojego horoskopu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taa Polecam poczytać o efekcie Barnuma i eksperymencie Forera. A ten opis Wagi poniżej też do Ciebie pasuje?

Masz potrzebę, by ludzie cię lubili i podziwiali, jednak jesteś osobą krytyczną wobec siebie. Masz pewne wady osobowości, ale potrafisz je kompensować tym, co jest w tobie dobre. Masz duże możliwości, które wciąż pozostają niewykorzystane. O ile na zewnątrz możesz wyglądać na osobę zdyscyplinowaną i opanowaną, wewnątrz często trapi cię niepewność i martwisz się o wiele spraw. Niekiedy masz poważne wątpliwości, czy twoja decyzja była dobra albo czy twoje czyny były właściwe. Lubisz pewną ilość zmian i różnorodności, a kiedy osaczają cię ograniczenia, odczuwasz niezadowolenie. Cenisz sobie własną niezależność myślenia i nie przyjmujesz cudzych twierdzeń bez przekonujących dowodów. Życie nauczyło cię, aby nie przesadzać ze szczerością, kiedy się przed kimś otwierasz. Czasem bywasz osobą otwartą na ludzi, przystępną i towarzyską, ale innym razem zamkniętą, ostrożną i zdystansowaną. Niektóre z twoich marzeń wydają się być nierealistyczne.

Szokuje mnie ile osób jeszcze wierzy w te bzdury. Nie kieruję się znakami zodiaków, numerologią ani wróżeniem z fusów przy doborze partnerów i znajomych.

Edytowane przez amillia
Czas edycji: 2020-07-23 o 16:24
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując