Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? - część XIX.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-24, 17:39   #3500
Pelagia_W
Wtajemniczenie
 
Avatar Pelagia_W
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 630
Dot.: Co robicie na obiad? - część XIX.

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
U mnie była sałatka z pieczonych batatów, brokułów, kalafiora, prażonej ciecierzycy, pomidorów, fasolki szparagowej, z sosem tahini
Super ale to chyba nie od tego źle się czułaś?

[1=742bd6bdde1307502cba7e1 26292911bf766cf73_61f3325 774e32;88019339]Jadlam sniadanie o 13, wiec w sumie moglby to byc i obiad: farfalle pelnoziarniste, duzo fasolki szparagowej, feta, oliwki z anchois, troche oliwy, pestki slonecznika i dyni. I zagryzlam surowa kalarepka.[/QUOTE]
Pyszności! I surowa kalarepka

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Zapiekanka rybna angielska . Po raz pierwszy robie trzy rodzaje ryb w białym sosie z groszkiem i kukurydza a na to puree ziemniaczane

Dorwalam śledzia i majonez polski ale nie znalazłam tego mosso niestety. Bedzie Pelagii śledzik jutro na lunch
A to mi smaka narobiłaś na taką zapiekankę, ale z mięsem oj może zrobię!
I super, że śledzika będziesz testować, mam nadzieję, że wyjdzie dobrze

Ja byłam u taty na kolejnych porządkach - dziś na tapecie były książki. Obiad zrobiliśmy wspólnymi siłami: tata makaron (pomylił mąki i zrobił z chlebowej zamiast 00, ale i tak był pyszny!), a ja sos z tuńczykiem, pomidorami, anchois i kaparami. Na wierzch sypnięte grana padano i grzanki ze starego chleba przesmażone na oliwie z tuńczykowej puszki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20200724_164656.jpg (160,7 KB, 45 załadowań)
Pelagia_W jest offline Zgłoś do moderatora