Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-29, 20:28   #41
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Zaczęłam już powoli organizować prezenty pod choinkę. Teraz są super promocje, to dużo zaoszczędzę. A i nerwy też nie zszargam, jak przed samymi świętami.
To mnie wyprzedziłaś w tym roku, bo ja jeszcze nic nie kupiłam, a też staram się za wczasu o tym myśleć, bo przed samymi świętami nigdy nic fajnego nie mogę utrafić, a ceny są kosmiczne za jakieś dziadostwo [emoji6]

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Odebrałam dzisiaj paczkę z Intimissimi. Super ekologicznie zapakowane: papierowa koperta z recyklingu Jeszcze nie wiem jak w środku, ale już mi się podoba
Co kupiłaś?

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88032646]Ehh dziwna sprawa z moimi oddanymi zakupami.
Oddali mi 18 funtów zamiast ponad 200...
patrzę na moje zamowienie a tam, ze mam do zapłaty 35 funtów. zostawiłam 2 rzeczy które wyszły mnie ponad 50...
i tak jakby z tej ceny oddali mi właśnie te 18 i mam dopłacić 35£
W rubryce co oddane jest faktycznie to co oddałam.
Nie zgadza mi sie kwota zwrotu...

Jutro bede dzwonić i wyjaśniać.[/QUOTE]

Koniecznie niech to odkręcą, trzymam kciuki [emoji1696]

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
tak, jadę jutro rano i już wszędzie rozpowiedziałam o tym doniosłym wydarzeniu

ludzi bardzo dużo, już mogę Ci to powiedzieć
tak, że lepiej poczekajcie do jesieni, trochę się przeluźni..
Bawcie się dobrze i udanej pogody [emoji3590]

Ja jednak zwracam te pomylone figi do e-lady i mają mi dosłać to co zamówiłam i zwrócić pieniądze za koszt odesłania (to będzie ich kosztować więcej, niż zniżka, na którą się nie zgodzili, ale skoro tak wolą?) , zobaczymy, na ile są słowni, bo obiecali dosłać brakujący towar. Ciekawe jak, skoro wycofali go z oferty zaraz po moim zakupie.



Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując