Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co byście sobie pomyślały gdyby znajoma wydawałaby romanse?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-08-02, 19:18   #26
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Co byście sobie pomyślały gdyby znajoma wydawałaby romanse?

Cytat:
mówię o prywatnych wypowiedziach

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;88040607]To są wszystko pierdoły, mnie boli to, co pozwala jej bez żenady na forum publicznym normalizować gwałt jako lekarstwo na brak zainteresowania, histerię, marudzenie i sraczkę. I to nie tak, że ja jestem jakaś pruderyjna, że mam coś do złej literatury jako takiej (nie mam, jest pocieszna i ma swoje miejsce), że nie wiem że fantazja o byciu wziętą siłą jest ultra popularna, albo że są fantazje które są od fantazjowania, a nie od spełniania. Ale jednocześnie, wokół tej tfurczości nie ma ani słowa o "dzieci, nie róbcie tego w domu", a kultura jednak kształtuje spojrzenia mas na rzeczywistość. A Blanka wykorzystuje to do kształtowania "jak ci baba marudzi to wepchnij jej siłą".
Na pewno da się to obronić, właściwie to fani Blanki napisaliby pół powieści przypuszczeń na temat mojego życia, ale ja się z tym po prostu kategorycznie nie zgadzam.[/QUOTE]Ja bym wolała zacytowany konkretny wywiad np.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując