Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziewczyna ze sklepu osiedlowego
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-08-09, 13:38   #13
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Dziewczyna ze sklepu osiedlowego

Cytat:
Napisane przez Midziak Pokaż wiadomość
Odwiedzaj sklep, zagaduj jakos błyskotliwie (ale nie tak zeby wyjsc na creepa xD), jak juz bedzie cie kojarzyc i traktowac na stopie znajomego klienta to kiedys idz na spacer w okolice konczenia jej zmiany, na ulicy zagadaj ze hehe no to koniec na dzisiaj i pociagnij jakoś rozmowe. Jak to sie nie uda to nic sie nie uda.
Właśnie to bym potraktowała jako coś creepy-koleś mi łazi pod robotą i czeka, aż wyjdę... No dzięki, stalker od samego początku.

Cytat:
Napisane przez Alejakto Pokaż wiadomość
A ja bym zrobil wlasnie inaczej niz doradzaja kolezanki. Co Ci da chodzenie zagadywanie jak polowa klientów moze sobie zartowac (po prostu) zagadywac itp.
Weź ogarnij jakis prostoglupawy tekst, albo calkiem na spontanie albo pomysl co bym mogl powiedziec. Ja np powiedzialbym wlasnie przy tej drugiej ekspedientce albo lepiej przy klientach cos w stylu "jak myslisz/Pani myśli, ze bede tu przychodzil codziennie po bulki zeby sobie popatrzec na Ciebie/Panią to się mylisz. Proponuję spacer lub kawę po pracy" - przy kims moze sie zawstydzic, ale to moze dac emocje, ktore zwrócą na Ciebie uwage i pozwolą jej kojarzyc sie tym emocjom z Tobą
Moze nie wyjsc, ale jak nie bedzie zainsteresowana to chocbys na chu... bekadance tanczyl to i tak nic z tego nie bedzie
Tekst masakryczny. Jak tak zagadujesz do dziewczyn to współczuję i im i tobie...



Z perspektywy pracy w sklepie wiem, że zawsze działa miły uśmiech, bycie miłym i uprzejmym, a nie nachalnym.
W końcu ona jest w pracy, a nie na piwie w pubie, i ty też jesteś w przestrzeni publicznej.
Ja bym po prostu oczekiwała tylko tego.
Potem można zagadać jak mija dzień w pracy, w piątek podpytać czy są jakieś plany na weekend i pogadać o swoich-tu można wybadać czy dziewczyna nie ma chłopaka a także czym się interesuje.
Dopiero wtedy można zagadać czy nie ma chęci wyskoczyć któregoś dnia po pracy na lody albo piwo.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując