Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozrzutny mąż.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-08-11, 17:44   #27
viksen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Rozrzutny maz

Cytat:
Napisane przez kocia_lapka Pokaż wiadomość
Oj tak, to możliwe. U mnie w domu zawsze się jadło coś gotowanego, bez zamawiania i jak wyjechałam do większego miasta na studia to sobie odbiłam lata jedzenia w domu I często mam tak, że mam posiłek w domu, ale mam jednak ochotę coś zamówić.
Miałam dokładnie to samo. W dzieciństwie, nawet jak byliśmy z rodzicami na mieście i chciałam zjeść np. pizzę, zapiekankę, hamburgera czy cokolwiek to zawsze była odpowiedź "w domu masz jedzenie". A w domu prawie codziennie było to samo - ziemniaki, kotlet, jakaś surówka. Jak już "wyfrunęłam" z chaty tak po dziś dzień sobie to odbijam, jestem niemalże uzależniona od stołowania się na mieście.


A wracając do tematu wątku, może właśnie kredyt na dom rozwiązałby problem? Wiem, że są osoby, które bez kredytu nic droższego nie kupią, bo pieniądze im "jakoś się rozchodzą" i nigdy nie są w stanie odłożyć. Mając kredyt wiadomo, spłata raty to priorytet, a na bzdury zostawałoby mniej. Nadal ledwo dociągalibyście do 10tego, ale przynajmniej część forsy szłaby na sensowny cel.

Edytowane przez viksen
Czas edycji: 2020-08-11 o 19:38
viksen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując