Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-14, 08:49   #84
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ja też.

Czy to Ty zamawialas serum pod oczy z Azjatyckiego Bazaru? Dostałaś już je?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, pisalam na "kosmetykach azjatyckich"- dostalam 2miesiace od zamowienia
Uzywam od ok 2tygodni i na razie musze powiedziec ze musze klasc na serum krem koniecznie bo ono tak zasycha...
O dzialaniu ciezko mi cos powiedziec bo jestem na urlopie a to nie sa standardowe warunki zyciowe wiec obiektywnie....nie wiem co myslec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Niestety medycy na całym świecie nie przestrzegają laboratoryjnych norm czystości i bezpieczeństwa, co widać teraz w czasie pandemii. Bardzo wielu się zaraziło i straciło życie A wszystko przez to, że nie potrafią używać ppo, zbyt rzadko zmieniają rękawiczki i maseczki, robią to nieprawidłowo. Wiele razy zwracałam uwagę, ze ktoś dotkną rękawiczką lampy, blatu, długopisu, czoła i powinien te rękawiczki zmienić. To, że ktoś ma rękawiczki i maskę nie znaczy, że się nie zarazi. Brakuje wiedzy i szkoleń...
Ale przeciez rekawiczki ktorych na co dzien uzywamy nie sa sterylne- przygotowujac stanowisko pracy dexynfekujemy lampe, plytki, pesetke....czyli rzeczy ktorych sie dotyka w trakcie zabiegu- zmieniajac rekawiczki po kazdym dotknieciu czegokolwiek nie robilabym nic innego tylko zmieniala rekawiczki [emoji848]
To nie sala operacyjna zeby dentysta dotykal tylko sterylnych rzeczy- potrzebne by byly 2 asystentki jak na bloku operacyjnym
Oczywiscie nie mowie tu o odbieraniu telefonu czy drapaniu sie po glowie zeby byla jasnosc


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując